Náš kód: P8877

Vrchní kufr na motorku SHAD SH40 D0B40100 černý

SH40 je kufr střední kapacity, do kterého se vejde jedna helma. Dostupná opěrka a brzdové světlo. Včetně plotny. Více informací
Varianty:
2 990 Kč Včetně DPH
2 471 Kč Bez DPH
Na centrálním skladu ČR
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Vrchní kufry SHAD

Popis a parametry

Vrchní kufr SH40 s kapacitou pro jednu integrální helmu nebo dvě helmy: integrální a otevřenou.

 

SH40 je vrchní kufr vyrobený z vysoce kvalitního tvrzeného polypropylenu. Tento kufr je schopný odolat extrémním teplotám, sněhu i dešti a zároveň chrání obsah před nárazy a poškozením. Objem 40 litrů zaručuje dostatek místa pro integrální helmu a rukavice nebo 2 otevřené helmy.

Zabezpečení systémem Handle Lock nabízí dvojitý zámek, který jednak připevňuje kufr k motocyklu a zároveň uzamyká vrchní kufr. Kufr má také rukojeť pro snadné přenášení pokud ho sundáme z motorky. Součástí kufru jsou popruhy které zajišťují, že se obsah uvnitř nepohybuje.

Stejně jako všechny vrchní kufry SHAD, je možné i tento kufr otevřít a zavřít pouze jednou rukou, k otevření nebo zavření není potřeba klíč. Klíč je nutný pouze v případě, že chceme kufr zamknout. 

Pokud kladete důraz na design, určitě oceníte možnost výběru z různých barevných variant krytu kufru. Lze také zvolit variantu bez laku, kdy si barvu můžete sami přizpůsobit podle vlastního vkusu.

Jako volitelné příslušenství lze ke kufru dokoupit opěrku a brzdové světlo. Opěrka (D0RI60) zaručuje větší pohodlí pro spolujezdce. Brzdové světlo (D0B40KL) je úsporné LED světlo, jehož montáž je velice snadná. Toto světlo zvyšuje bezpečnost provozu, protože motorka se s tímto světlem stává mnohem viditelnější zezadu.

 

Stejně jako všechny vrchní kufry SHAD (kromě TR48/TR37) je i kufr SH40 dodáván s plotnou a sadou montážních šroubů.


PDF sh40-2.pdf
PDF Katalog 2022
PDF Catalogue SHAD 2022
PDF Catalogue SHAD 2023
PDF User manual SHAD
PDF Catalogue SHAD 2023
PDF User guide SH40

Výrobce SHAD
Plotna součástí
Skutečná kapacita 40 litry
2 helmy integrální a otevřená
Odolný proti nárazu ANO
Maximální zátěž 4 kg
SHAD systém výměny barev ANO
Rozměry 49,2x29,6,5x42,5 cm
Bezpečnostní zámek ANO
Voděodolný ANO
Náš kód: P8877
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání