Náš kód: P196509

ZADNÍ TWINSHOCK TLUMIČ BITUBO WMTA S ODDĚLENOU KOMOROU HYDRAULICKÉ PŘEDPĚTÍ A DELŠÍ DÉLKA Prodej byl ukončen

Zadní TWINSHOCK tlumič BITUBO WMTA s oddělenou komorou hydraulické předpětí a delší délka

Prodloužené zadní tlumiče TWINSHOCK s oddělenou expanzní nádobkou Více informací
Prodej byl ukončen
Vyberte si alternativu

Popis a parametry

MAXIMÁLNÍ PERSONALIZACE

Tlumič nabízí široké možnosti nastavení, které jezdci umožňují přizpůsobit jeho funkci vlastním potřebám. Každý model je dodáván s konkrétní kalibrací a délkou odpovídající dané aplikaci. Tlumič je plně repasovatelný. Tyto tlumiče byly vyvinuty pro všechny typy výkonných i méně výkonných cestovních a sportovních motocyklů.

 

TECHNICKÉ VLASTNOSTI:

Tělo tlumiče z vysokopevnostní legované oceli, pístnice Ø12 mm z oceli, oddělená hliníková kompenzační nádobka plněná dusíkem, CNC obráběné hliníkové hlavy. Tlumič je plně servisovatelný.

 

NASTAVENÍ:

Hydraulické předpětí pružiny (plynulé)

Odskok (5 nebo 7 poloh)

Komprese (12 poloh)

Délka: +10 mm

 

BAREVNÁ PROVEDENÍ:

WMT03 Chrome Edition – tmavě šedé úchyty, chromované tělo a pružina

WMT02V1 Black Edition – tmavě šedé úchyty, chromované tělo a černá pružina

WMT02V2 Dark Edition – černé úchyty a piggyback, černé tělo a pružina

 

OBSAH BALENÍ: Montážní návod, manuál nastavení odpružení, nářadí pro nastavení předpětí. Ověřte barvu pružiny (černá, chromová nebo červená) pomocí filtru motocyklu.


PDF Catalogue BITUBO 2025

Výrobce BITUBO
Délka 361mm (STD +10mm)
Náš kód: P196509
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání